O nás

V České republice a na Slovensku působíme již od roku 1992 jako zastoupení jednoho z nejvýznamnějších evropských velkoobchodů s ocelí – firmy Universal Eisen und Stahl GmbH.

Ze skladů mateřské společnosti, jakož i ze skladů ostatních společností ve skupině dodáváme široké spektrum za tepla válcovaných tlustých plechů v rozličných jakostech, rozměrech a množstvích.

Kromě dodávek z našich skladů zajišťujeme dodávky přímo z výroby nebo využíváme našich kontaktů na ostatní dodavatele hutních materiálů, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme.

Od roku 1995, kdy byla naše společnost založena, vystupuje UNIVERSAL OCEL jako samostatná spol. s.r.o. Ústředí mateřské firmy je v Neussu, ve Spolkové republice Německo, kde se nacházejí centrální sklady a servisní centra plechů s kapacitou cca 50 000 tun. Dceřiné firmy, příp. zastoupení a další sklady se nacházejí v dalších evropských zemích. Zapojení firmy UNIVERSAL OCEL spol. s r.o. do této rozsáhlé obchodní sítě umožňuje dodávat v krátkých dodacích lhůtách velmi široký sortiment v jakémkoli množství, s precizním obchodním a technickým servisem.

Co všechno děláme?

V našem portfoliu za tepla válcovaných plechů najdete široké spektrum jakostí se zaměřením převážně na:

Proč zvolit právě nás?

  • Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti hutního materiálu
  • Jsme rychlí a precizní
  • Zajistíme vám jakékoliv množství hutního materiálu
  • Máme široký sortiment
  • Jsme odborníci na pravém místě

Naše oblast působení je celá ČR a SR.  V našem portfoliu naleznete zejména  ocel, plechy, ocelové plechy, tlusté ocelové plechy, ocelové plechy válcované za tepla, otěruvzdorné plechy,  vysokopevnostní plechy, legované plechy a další plechy.


Potřebujete kvalitní otěruvzdorné nebo legované plechy?

Sháníte pro svou výrobu tu nejkvalitnější ocel?

Jsme připraveni plnit Vaše požadavky a řešit Vaše problémy.