Kariéra

Obchodní zástupce pro Českou republiku

K okamžitému nástupu hledáme kolegu / kolegyni na pozici obchodního zástupce – prodejce

Náplň práce:

  • zodpovídá za prodej ve svěřeném regionu
  • pečuje o stávající zákazníky a provádí akvizice u nových, potenciálních odběratelů
  • zpracovává nabídky a projednává je se zákazníky
  • zpracovává kalkulaci zakázek
  • uzavírá zakázky
  • jedná s dodavateli, objednává materiál
  • organizuje dopravu objednaného zboží
  • aktivně se účastní na promo akcích zaměstnavatele

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • minimálně 3letou praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s prodejem technických produktů určených pro strojírenskou výrobu, ideálně zkušenost s prodejem hutního materiálu (černé plechy)
  • reprezentativní vystupování, ochotu cestovat
  • aktivní znalost NJ nebo AJ
  • znalost práce na PC

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání u stabilní zahraniční společnosti
  • práce na HPP
  • motivující finanční ohodnocení závislé na výsledcích
  • služební automobil i k soukromému použití
  • firemní benefity
  • spoluúčast zaměstnavatele na penzijním a životním pojištění
  • dovolená nad rámec ZP
  • příspěvky na osobní vzdělávání (jazykové kurzy, apod.)

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chtěl / la byste posílit náš prodejní tým, zasílejte, prosím, své životopisy k rukám jednatele společnosti na adresu: anyz@universal-ocel.cz